Tesco Poděbrady: Vše, co potřebujete vědět o nakupování v Poděbradech

Tesco Poděbrady

Tesco Poděbrady: Kde nás najdete?

Tesco v Poděbradech se nachází na adrese Pražská 1331, pouhých pár minut jízdy od centra města. Díky své strategické poloze na hlavním tahu mezi Prahou a Hradcem Králové je Tesco Poděbrady snadno dostupné jak pro místní obyvatele, tak pro návštěvníky projíždějící městem. Supermarket sídlí v moderním obchodním centru, kde kromě Tesca najdete i další obchody a služby. Pro řidiče je k dispozici prostorné parkoviště zdarma přímo před supermarketem. Pokud dáváte přednost městské hromadné dopravě, zastávka autobusu se nachází jen pár kroků od obchodu. Tesco Poděbrady je otevřeno každý den od 7:00 do 22:00, takže máte dostatek času nakoupit vše potřebné, ať už se jedná o čerstvé potraviny, drogerii, elektroniku nebo oblečení.

Široký sortiment pro každého

Ať už hledáte čerstvé suroviny na rodinnou večeři, rychlou svačinu do práce nebo něco speciálního na víkend, v Tesco Poděbrady najdete vše pod jednou střechou. Supermarket nabízí široký sortiment potravin i drogerie, ať už dáváte přednost zavedeným značkám nebo hledáte výhodnější alternativy. V oddělení ovoce a zeleniny na vás čekají čerstvé produkty, často od lokálních dodavatelů. Pečivo z pekárny voní na dálku a láká k ochutnání. Milovníci masa a uzenin ocení široký výběr i ochotný personál, který s výběrem rád poradí. Pro ty, kteří se stravují vegansky nebo preferují bezlepkovou dietu, je připravena široká nabídka specializovaných produktů. Ať už sháníte cokoli, v Tesco Poděbrady si zaručeně vyberete.

Vždycky když vejdu do toho Tesca v Poděbradech, říkám si, že by to chtělo víc pokladen. Ale co, aspoň si člověk u regálu s okurkami protáhne nohy.

Bořivoj Růžička

Čerstvé potraviny každý den

V Tesco Poděbrady věříme, že čerstvé potraviny by měly být dostupné všem. Proto nabízíme široký výběr ovoce, zeleniny, masa, ryb a mléčných výrobků každý den. Naše produkty pocházejí od lokálních i světových dodavatelů a dbáme na to, aby splňovaly ty nejvyšší standardy kvality.

Chceme, aby naši zákazníci měli vždy jistotu, že si z našeho supermarketu v Poděbradech odnesou jen to nejlepší. Proto pečlivě sledujeme skladovací podmínky a dbáme na to, aby byly všechny produkty čerstvé a chutné.

Ať už hledáte suroviny na rychlou večeři nebo si chcete dopřát gurmánský zážitek, v Tesco Poděbrady najdete vše, co potřebujete. Navštivte nás a přesvědčte se sami o kvalitě a čerstvosti našich potravin.

Výhodné ceny a akční nabídky

V Tesco Poděbrady si dáváme záležet, aby pro vás byl nákup vždy výhodný. Proto pro vás pravidelně připravujeme akční letáky plné slev na vaše oblíbené potraviny i drogerii. Hledáte-li výhodný nákup v Poděbradech, nenechte si ujít naše akční nabídky na čerstvé ovoce a zeleninu, kvalitní maso z českých chovů, lahodné pečivo z naší pekárny a mnoho dalšího. Pro věrné zákazníky máme připravený věrnostní program Clubcard, se kterým sbíráte body za každý nákup a získáváte další slevy a výhody. Díky Clubcard máte přístup k personalizovaným nabídkám šitým na míru vašim nákupním preferencím. Navíc pravidelně pořádáme speciální akce a soutěže o hodnotné ceny. Nakupujte chytře a výhodně v Tesco Poděbrady!

Tesco Clubcard: Šetřete s námi

Váš věrný pomocník v boji s rostoucími cenami? Tesco Clubcard! Ať už se chystáte na velký nákup nebo jen potřebujete doplnit ledničku, s Clubcard v ruce ušetříte za spoustu produktů ve vašem oblíbeném supermarketu v Poděbradech. Získejte body za každý nákup a vyměňte je za slevy na další nákup, nebo je využijte na speciální nabídky a akce, které pro vás Tesco pravidelně připravuje. Nezapomeňte sledovat náš leták a online stránky, kde najdete všechny aktuální slevy a akce. S Tesco Clubcard se váš nákup v Poděbradech stane ještě výhodnější!

Vlastnost Tesco Poděbrady Konkurenční supermarket v Poděbradech (např. Penny Market)
Otevírací doba 7:00 - 21:00 6:00 - 20:00
Nabídka pečiva Vlastní pekárna Dodavatel pečiva

Rychlý a pohodlný nákup

Tesco Poděbrady je skvělou volbou pro rychlý a pohodlný nákup. Tento supermarket v Poděbradech nabízí široký sortiment potravin, drogerie a dalšího zboží denní potřeby. Díky své strategické poloze je Tesco Poděbrady snadno dostupné autem i městskou hromadnou dopravou. Pro řidiče je k dispozici prostorné parkoviště. Uvnitř prodejny na vás čeká přehledné uspořádání regálů a milá obsluha, která vám ráda poradí s výběrem zboží. Pro ještě rychlejší nákup můžete využít samoobslužné pokladny. Tesco Poděbrady pravidelně nabízí akční slevy a výhodné ceny, takže zde můžete nakoupit opravdu výhodně. Otevřeno je 7 dní v týdnu od 7:00 do 22:00, takže si stihnete nakoupit i po práci.

Přátelský a ochotný personál

Nakupování v Tescu Poděbrady je pro mě vždycky příjemný zážitek a to hlavně díky jejich skvělému personálu. Vždycky se na někoho můžu obrátit s dotazem, ať už hledám konkrétní produkt nebo si jen nejsem jistý, kde co najdu. Zaměstnanci jsou trpěliví, usměvaví a vždycky mi ochotně poradí. Pamatuju si, jak jsem jednou nemohl najít specifický druh kávy a paní u regálu mi nejen poradila, kde ho najdu, ale rovnou mi ho i donesla, protože zrovna doplňovala zboží. A není to jen Tesco, i v jiných supermarketech v Poděbradech jsem se setkal s milým a vstřícným přístupem. V menších obchodech je to možná dané i tím, že se tam s personálem vídám častěji, ale i tak si cením jejich ochoty a vstřícnosti. V dnešní době, kdy je všude frmol a stres, je takový lidský přístup k nezaplacení.

Tesco Online: Nakupujte z pohodlí domova

Tesco Poděbrady vám usnadňuje život s online nákupem potravin. Už nemusíte trávit čas v přeplněném supermarketu v Poděbradech. Díky Tesco Online si nakoupíte vše potřebné z pohodlí domova a necháte si nákup doručit až ke dveřím. Vyberte si z široké nabídky čerstvého ovoce a zeleniny, pečiva, masa, mléčných výrobků a dalších potravin, které Tesco supermarket v Poděbradech nabízí. Objednávku jednoduše vytvoříte na webových stránkách Tesco nebo v mobilní aplikaci. Zvolte si termín a čas doručení, který vám vyhovuje a Tesco se postará o zbytek. Nakupování online v Tesco Poděbrady je pohodlné, rychlé a bezpečné.

Podporujeme lokální dodavatele

V Tesco Poděbrady si vážíme našeho regionu a lidí, kteří v něm žijí. Proto se snažíme maximálně podporovat lokální dodavatele a nabízet našim zákazníkům čerstvé a kvalitní potraviny z blízkého okolí. Spolupracujeme s řadou farmářů a menších výrobců z Poděbrad a okolí, kteří nám dodávají ovoce, zeleninu, maso, mléčné výrobky a další produkty. Díky tomu máte jistotu, že v našem supermarketu v Poděbradech nakupujete vždy čerstvé a kvalitní potraviny s jasným původem. Podporou lokálních dodavatelů navíc přispíváme k rozvoji regionu a vytváření pracovních míst. Věříme, že tato spolupráce je oboustranně výhodná a že i vy oceňujete možnost nakoupit si v Tesco Poděbrady čerstvé a kvalitní potraviny od lokálních dodavatelů.

Tesco Poděbrady: Váš partner pro každodenní nákupy

Tesco Poděbrady se stalo nepostradatelnou součástí každodenního života mnoha obyvatel. Ať už hledáte čerstvé potraviny od lokálních dodavatelů, široký výběr drogerie, nebo něco speciálního pro vaše kulinářské experimenty, Tesco Poděbrady má pro vás vždy připraveno vše potřebné. Supermarket v Poděbradech se pyšní nejen svou rozmanitou nabídkou, ale také vstřícným personálem, který je vám vždy k dispozici a rád vám s nákupem poradí. Pro váš pohodlný nákup je zajištěno dostatek parkovacích míst a bezbariérový přístup. Tesco Poděbrady myslí i na rodiny s dětmi, pro které je připraven dětský koutek, kde se zabaví ti nejmenší, zatímco vy v klidu nakoupíte. Pravidelné akční nabídky a slevové akce dělají z nákupu v Tescu Poděbrady ještě výhodnější záležitost. Navštivte Tesco Poděbrady a přesvědčte se sami o jeho kvalitách.

Publikováno: 10. 07. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Vanesa Petrová.

Tagy: tesco poděbrady | supermarket v poděbradech